Şimdi konuşun..
Carter’s’da 250 TL üzeri alışverişe 25 TL Carter’s bonus!

Carter’s’da 250 TL üzeri alışverişe 25 TL Carter’s bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Tekstil / Marka: Carter's

NASIL KAZANIRIM?

Carter’s’dan tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yaparak kazanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

  • Carter's mağazalarından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL Carter's bonus kazanın.
  • 25 TL Carter's bonus, tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL Carter's bonus kazanabilir. Kazanılan bonuslar
  • 9 Haziran 2017 tarihine kadar sadece Carter's mağazalarında kullanılabilecektir.
  • 25 TL Carter's bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex dahildir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin Carter's Bonus kampanyasına katılması için harcama işleminden önce EVET CARTERS yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Flexi için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Flexi müşterileri için detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Flexi, müşterileri için detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir.

KATILMAK İÇİN

Carter’s’dan tek seferde 250 TL ve üzerinde alışveriş yapmanız yeterlidir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-31 Mayıs 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Mayıs – 9 Haziran 2017