Şimdi konuşun..
Brooks Brothers'ta 500 TL üzerine %10 Bonus

Brooks Brothers'ta 500 TL üzerine %10 Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Brooks Brothers

NASIL KAZANIRIM?

Brooks Brothers’dan tek seferde 500TL ve üzerinde alışveriş yaparak kazanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus'a özel Brooks Brothers'da %10 Brooks Brothers Bonus kampanyası 1Haziran - 01 Temmuz 2017 tarihlerinde Brooks Brothers mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • %10 Brooks Brothers kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 30 Haziran 2017 tarihine kadar sadece Brooks Brothers mağazalarında kullanılabilir. 30 Haziran 2017 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
  • Kazanılan Bonuslar sadece Brooks Brothers firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • %10 Brooks Brothers Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanabilir ve en fazla 50 TL Brooks Brothers bonus kazanabilir.
  • %10 Brooks Brothers Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex dahildir.
  • Kampanyaya Ticari kartlar, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles&Smiles kredi kartı, Miles& miles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus , ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin Brooks Brothers Bonus kampanyasına katılması için harcama işleminden önce EVET BROOKS yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Brooks Brothers’dan tek seferde 500TL ve üzerinde alışveriş yapmanız yeterlidir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01- 18 Haziran 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1-30 Haziran 2017