Şimdi konuşun..
Mart ayında Brooks Brothers’ta 7 taksit

Mart ayında Brooks Brothers’ta 7 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Brooks Brothers

NASIL KAZANIRIM?

7'ye varan taksit satış için, Brooks Brothers mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 veya 3 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 7'ye varan taksit kampanyası Brooks Brothers mağazalarından yapılan 2 veya 3 taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • 7'ye varan taksit kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • 7'ye varan taksit satış için, Brooks Brothers mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 veya 3 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.
  • Brooks Brothers mağazasından yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 7 taksittir.
  • 7'ye varan taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (SMS ile), Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Garanti Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus dahildir.
  • 7'ye varan taksit kampanyasına Bonus Genç, Bonus Flexi, Fibabanka Bonus, Denizbonus Business, ING Bonus Business dahil değildir.
  • 7'ye varan taksit Kampanyaya ödül puan kullanımları dahil değildir.
  • 7'ye varan taksit kampanyasına ödül kullanımları ve tek ödeme işlemleri dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET BROOKS" yazıp bir boşluk bırakarak; kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı cep telefonu numaralarından 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Mart – 31 Ağustos 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.