Şimdi konuşun..
Boyner YKM’de Garanti BBVA kartlarına özel her 300TL’ye 60TL hediye çeki

Boyner YKM’de Garanti BBVA kartlarına özel her 300TL’ye 60TL hediye çeki

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Boyner

NASIL KAZANIRIM?

Boyner YKM’de Garanti BBVA kartlarına özel her 300TL’ye 60TL hediye çeki

DİĞER BİLGİLER

  • Boyner, Boyner Sports, Boyner Evde, YKM, YKM Sports Mağazaları'nda ve www.boyner.com.tr, www.ykm.com.tr'de Boyner Anahtar/YKM Kart ile yapılacak her 300TL alışverişe 60TL değerinde hediye çeki kazanılır. Hediye Çeki kazanımı 15 adet çek ile sınırlıdır. Gift Card alımlarında/kullanımında hediye çeki kazanılamaz. 1 faturada 1 çek kullanılabilir. Kazanılan hediye çekleri; 23 Aralık 2015 -1 Ocak 2016 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 100TL ve üzeri alışverişte geçerlidir.
  • Çekler; toplu alımlarda, Kelebekli ürünlerde, Gift Card alımında ve kullanımında, Ev reyonlarında (Boyner Evde/YKM Home hariç), elektrikli ürünlerde, Boyner College, Boyner Yayınları, Saat ve gözlük reyonunda, mücevher&kuyum, Barbie ve Hot Wheels'te, bisikletlerde, kondisyon aletleri, kitap/dergi, kırtasiye ve CD/müzik, All Dergisi alışverişlerinde, akülü arabalarda ve kozmetik reyonunda, toplu alımlarda, Outlet ve BSSD mağazalarında geçerli değildir.
  • Diğer kampanyalarla birleştirilemez.
  • Boyner Büyük Mağazacilik A.Ş. kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.
  • Detaylı bilgi Boyner ve YKM Mağazaları'nda!

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

23-31 Aralık 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.