Şimdi konuşun..
Boyner-YKM’de Bonus’a özel 9 aya varan taksit fırsatı!

Boyner-YKM’de Bonus’a özel 9 aya varan taksit fırsatı!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Boyner

NASIL KAZANIRIM?

Boyner ve YKM mağazalarından tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL hediye çeki mağaza tarafından kart sahibine verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

 • 23-27 Eylül 2015 tarihleri arasında Boyner, Boyner Sports, Boyner Evde, www.boyner.com.tr, YKM ve YKM Sports Mağazaları'ndan ve www.ykm.com.tr 'den Garanti BBVA kartları ve YKM Kart /YKM Kampüs Kart ile yapılacak her 300TL alışverişe 50TL değerinde hediye çeki kazanılır.
 • 50TL hediye çeki kampanyasına tüm Garanti BBVA kredi kartları ve Bonusnet banka kartları dahildir.
 • Hediye Çeki kazanımı 15 adet çek ile sınırlıdır. YKM Hediye Kartı ve Gift Kart alımında/kullanımında hediye çeki kazanılamaz. YKM ve Boyner Mağazalarından kazanılan hediye çekleri YKM ve Boyner mağazalarında, e-ticaretten kazanılan hediye çekleri e-ticarette harcanabilir.
 • Hediye çekleri 23-28 Eylül 2015 tarihleri arasında Boyner, Boyner Sports, Boyner Evde, www.boyner.com.tr, YKM, YKM Sports Mağazaları'ndan ve www.ykm.com.tr'den tek seferde yapılacak 100TL ve üzeri alışverişte geçerlidir. Bir faturada bir çek kullanılır.
 • Hediye çekleri; toplu alımlarda, Kelebekli ürünlerde, Gift Kart, YKM Hediye Kartı, Ayın Ortası kampanyasında, Boyner College, Boyner Yayınları, kondisyon aletleri, akülü araba, saat&gözlük, mücevher&kuyum, elektrikli ve elektronik ürünlerde, ev reyonlarında (YKM Home ve Boyner Evde hariç), kitap/dergi, kırtasiye ve CD/müzik, Barbie ve Hot Wheels'te, All Dergisi alışverişlerinde ve kozmetik reyonlarında geçerli değildir. Toplu alışverişler ve outlet mağazaları kampanyaya dahil değildir.
 • Bonus üyesi, Boyner, Boyner Evde, Boyner Sports, YKM ve YKM Sports Mağazaları'nda Garanti BBVA POS'undan gerçekleştirilecek taksitli alışverişlerde 9 taksit uygulaması yapılacaktır. Kampanyada 2-3-4-5 taksite +4 taksit, 6 taksite +3 taksit tanımlanmıştır.
 • Müşterinin taksit seçebilme veya artı taksit kullanmama hakkı bulunacaktır.
 • Maksimum taksit sayısı 9 olacaktır.
 • 9 taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus Şeker Bonus ticari kartlar, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar, PTT Bonus, ICBC Turkey, ICBC Turkey ticari kartlar Bonus dahildir.
 • 9 taksit kampanyasına Deniz Bonus Business, ING Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
 • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET BOYNER veya YKM yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • 9'a varan taksitli satış için Boyner/YKM mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2-3-4-5 taksiti tuşlayacak devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, 6 taksit seçildiğinde +3 taksit opsiyonunu seçecektir. Bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +3 taksit ilave edilerek toplam 9 taksit olarak yansıtılacaktır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Ağustos 2015 – 31 Aralık 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

23-27 Eylül 2015