Şimdi konuşun..
Bonvagon.com’ da Bonus’a 20 TL indirim ve +3 taksit!

Bonvagon.com’ da Bonus’a 20 TL indirim ve +3 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Mobilya / Marka: Bonvagon

NASIL KAZANIRIM?

20 TL İndirim ve +3 Taksit kampanyaları, 20 Mart – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında www.bonvagon.com' da yapılacak 150 TL ve üzeri tek çekim ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • 20 TL indirim kampanyasından faydalanabilmek için, "Sepetim" adımında bulanan "Ödeme" alanına kampanyaya dahil olan kart bilgileri girilmelidir. Sipariş Özeti kısmında İndirimler alanı -20 TL olarak güncellendikten sonra ödeme yapılmalıdır.
  • +3 taksit kampanyasına Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Kredi Kartı, Miles&Smiles Business Kredi Kartı, American Express Card ve American Express Business Card, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card,Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus Card'lar dahildir. Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için " EVET EVTEKSTIL " yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.
  • Bonus Flexi ve Bonus Genç Kredi Kart sahipleri için geçerli genel artı taksit veya erteleme uygulaması; Harcama sonrasında Garanti BBVA sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarası üzerinden " TAKSIT " yazıp bir boşluk bırakarak talep ettiği ek taksit sayısını da ekleyerek (örnek: " TAKSIT 6 " şeklinde) 3340'a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Harcamaları ötelemek için " OTELE " yazıp bir boşluk bırakıp, ertelemek istenilen ay sayısını ekleyerek (örnek: " OTELE 3 " şeklinde) 3340'a kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir. Tek seferde peşin ya da taksitli 50 - 1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 1.001 - 2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 2 TL, 2.501 - 5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL ücret alınmaktadır. Tek seferde peşin ya da taksitli 50 -1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 2 TL, 1.001 - 2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 4 TL, 2.501 - 5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 6 TL ücret alınmaktadır. En fazla 12 aylık ek taksit ya da öteleme talep edilebilir.
  • Bu kampanya başka kampanya, promosyon ve hediye kuponları ile birleştirilemez.

KATILMAK İÇİN

Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için " EVET EVTEKSTIL " yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

20 Mart – 30 Nisan 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.