Şimdi konuşun..
Altınyıldız Classics, Beymen Business, Defacto, Koton’da<br><span class="big"> toplam 45 TL bonus </span>

Altınyıldız Classics, Beymen Business, Defacto, Koton’da
toplam 45 TL bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Diğer / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

Altınyıldız Classics, Defacto, Koton mağazalarında 100 TL üzeri alışverişlerinizde alışverişinizde 15 TL bonus, toplamda 45 TL bonus sizi bekliyor.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya 15-16 Ekim 2016 tarihleri arasında Altınyıldız Classics, Beymen Business, Defacto ve Koton mağazalarında Garanti BBVA POS'undan Bonus kartlarla yapılacak 100 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Tek seferde yapılacak 100TL üzeri işlemlerden 15 TL bonus kazanılır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 45 TL bonus kazanabilir.
  • Kampanya kapsamında aynı gün aynı mağazada/web sitesinde yapılacak alışverişlerin sadece ilki ödül kazandırır.
  • Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama üzerinden ilk alışverişten önce “Hemen Katıl” butonunu tıklamaları gerekmektedir.
  • BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
  • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus; ParaCard'lar dahildir. Bonus business ve sanal kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • Kazanılan bonus 20 Ekim 2016 tarihinde kartlara yüklenecektir. 30 Ekim'e kadar kullanılmayan bonus, 31 Ekim 2016'da geri alınacaktır.

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce BonusFlaş uygulaması üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15-16 Ekim 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

20-30 Ekim 2016