Şimdi konuşun..
BonusFlaş'a özel Sportive'de 20TL'ye varan Bonus

BonusFlaş'a özel Sportive'de 20TL'ye varan Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Sportive

NASIL KAZANIRIM?

Bonus Flaş’a özel 20 TL Sportive Bonus Kampanyası Bonus üyesi Sportive mağazalarında Garanti BBVA POS'undan yapılan 100 TL ve üzeri tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • BonusFlaş uygulamasını Google Play ve app store'dan indirilebilirsiniz.
 • 20 TL Sportive Bonus kampanyası Sportive mağazalarından sadece Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak tek seferde gerçekleştirilen 100 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 20 TL Sportive Bonus kampanyasına "Hemen Katıl" butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil olmayacaktır.
 • Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları kampanyaya dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır.
 • Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar kampanyaya dahil olacaktır.
 • 20 TL Sportive Bonus kampanyasından bir kullanıcı bir günde en fazla bir kez yararlanarak bir günde toplamda en fazla 20 TL Sportive Bonus kazanabilir.
 • 20 TL Sportive Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar sadece Sportive mağazalarında 14 Şubat 2016 tarihine kadar kullanılabilir. 15 Şubat itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
 • Kazanılan Bonuslar  sadece Sportive firma POS'unda görüntülenebilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Paracard kartları dahildir.
 • 20 TL Sportive Bonus kampanyasına Deniz Bonus, Deniz Bonus Business,Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus Şeker Bonus ticari kartlar,ING Bonus, ING Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar, PTT Bonus, Tekstilbank, Tekstilbank ticari kartlar Bonus, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, sanal ve kontör kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 20 TL Sportive Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 20 TL Sportive Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Bonuş Flaş‘ ı indirin, Hemen Katıl’a tıklayın, kampanyadan hemen yaralanın. BonusFlaş uygulamasını Google Play ve app store’dan indirilebilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

06-31.01.2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

14.02.2016