Şimdi konuşun..
BonusFlaş’a özel Mothercare’da 50 TL İndirim!

BonusFlaş’a özel Mothercare’da 50 TL İndirim!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Mothercare

NASIL KAZANIRIM?

Bonus Flaş’a özel MOTHERCARE ‘de 50 TL İndirim Kampanyası Bonus üyesi MOTHERCARE mağazalarında Garanti BBVA POS'undan yapılan 300 TL ve üzeri tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve uygulamaya giriş yapmış olması gereklidir.
  • BonusFlaş uygulamasını Google Play ve app store’dan indirilebilirsiniz.
  • MOTHERCARE 50 TL indirim kampanyası MOTHERCARE mağazalarından sadece Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak tek seferde gerçekleştirilen 300 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kampanya tek sefer için geçerlidir.
  • İndirim kampanyasına tüm Garanti BBVA kredi kartları dahildir.
  • MOTHERCARE 7 taksit kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar Bonus üyesi MOTHERCARE mağazalarında Garanti BBVA POS'undan gerçekleştirilecek 2 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +5 taksit uygulanacaktır.
  • 7 Taksit kampanyasına tüm Garanti BBVA kredi kartları dahil ancak Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin 6 taksit kampanyasına katılması için harcama yapmadan önce EVET MOTHERCARE yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Flexi müşterilerinin 7 taksit kampanyasına katılması için harcama yapmadan önce EVET MOTHERCARE yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  •  

KATILMAK İÇİN

Hemen BonusFlaş’ı indirin. BonusFlaş uygulamasını Google Play ve app store’dan indirilebilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

12-30.11.2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.