Şimdi konuşun..
Toyzz Shop'ta BonusFlaş'a özel Unimax ürünlere %30 indirim

Toyzz Shop'ta BonusFlaş'a özel Unimax ürünlere %30 indirim

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Oyuncak / Marka: Toyzz Shop

NASIL KAZANIRIM?

Toyzz Shop mağazalarından BonusFlaş’a özel Bonus ile yapılacak Hello Kitty lisanslı 0 - 3 yaş Unimax markalı ürünlere alışverişlerinde Bonus’a özel %30 indirim ödeme anında kasa da manuel olarak Toyzz Shop kasa yetkilisi tarafından faturaya yansıtılacaktır. Ödeme anında kasiyere BonusFlaş uygulamasını göstermeniz sonrasında indirim faturanıza yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • BonusFlaş uygulamasını Google Play ve app store'dan indirilebilirsiniz.
  • Toyzz Shop mağazalarında geçerli BonusFlaş'a özel Hello Kitty lisanslı 0 - 3 yaş Unimax markalı ürünlere %30 indirim kampanyası yapılacaktır.
  • İndirim kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve uygulamaya giriş yapmış olması gereklidir.
  • Ödeme anında Kasa yetkilisine BonusFlaş uygulamasını göstermeniz sonrasında indirim faturanıza yansıtılacaktır. Toyzz Shop'ta BonusFlaş'a özel Hello Kitty lisanslı 0 - 3 yaş Unimax markalı ürünlere %10 indirim kampanyası Toyzz Shop mağazalarından sadece Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak tek seferde gerçekleştirilen tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya tüm Garanti BBVA kredi Kartları ve paracard dahildir. ndirim ödeme anında kasa da manuel olarak Toyzz Shop kasa yetkilisi tarafından faturaya yansıtılacaktır. Kampanya başka indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

KATILMAK İÇİN

Hemen Bonuş Flaş ‘ı indirin. BonusFlaş uygulamasını Google Play ve app store’dan indirilebilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-31.03.2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.