Şimdi konuşun..
BonusFlaş'la 350 TL üzeri alışverişe 50 TL Damat Bonus!

BonusFlaş'la 350 TL üzeri alışverişe 50 TL Damat Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Damat Tween

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, Damat, D’S Damat ve Damat Tween mağazalarından yapacağınız harcamalarda 350 TL üzeri alışverişlerinizde 50 TL bonus kazanın.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya Damat, D'S Damat ve Damat Tween mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 350 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden "HEMEN KATIL" butonu tıklanmalıdır.
  • Kazanılan Bonus'lar alışveriş anında kartınıza yansır ve 15 Ekim 2016 tarihine kadar sadece Damat, D'S Damat ve Damat Tween mağazalarında kullanılabilir. 15 Ekim 2016 itibariyle kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
  • Bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 50 TL Bonus kazanabilir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Paracard, Money Bonus, Flexi Bonus Genç, Bonus Flexi dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca "Hemen Katıl"ı tıklamaları gerekmektedir.

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” tıklanmalıdır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-30 Eylül 2016 24:00

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Eylül-15 Ekim 2016 24:00