Şimdi konuşun..
BonusFlaş’a özel 200 TL ve üzeri alışverişe <br><span class="big">30 TL Mudo bonus! </span>

BonusFlaş’a özel 200 TL ve üzeri alışverişe
30 TL Mudo bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Mudo Collection

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, Mudo Collection mağazalarından yapacağınız harcamalarda 200 TL üzeri alışverişlerinizde 30 TL bonus kazanın.

DİĞER BİLGİLER

 • 30 TL Mudo Bonus kampanyası sadece Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak Mudo Collection mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 200 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL Mudo Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • 30 TL Mudo Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 30 TL Mudo Bonus kazanabilir.
 • Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 30 TL Mudo Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 30 TL Mudo Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 30 TL Mudo Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Kampanyaya Mudo Concept mağazalarından gerçekleştirilen alışverişler dahil değildir.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kazanılan Bonus'lar 15 Kasım 2016 tarihine kadar sadece Mudo Collection mağazalarında kullanılabilir. 16 Kasım 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
 • 30 TL Mudo Bonus kampanyasına Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, Denizbank Bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus Business, Şekerbank Bonus, Şekerbank Bonus Business, ING Bank Bonus, ING Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Burgan Bank Bonus Business, Abank Bonus, Abank Bonus Business, PTT Bonus, ICBC Bonus, ICBC Bonus Business, Fibabank Bonus, Fibabank Bonus Business, sanal ve kontör kartlar dahil değildir.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 30 TL Mudo Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 30 TL Mudo Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” tıklanmalıdır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

6-31 Ekim 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

6 Ekim-15 Kasım 2016