Şimdi konuşun..
150 TL ve üzeri alışverişe<br/>15 TL Mothercare bonus!

150 TL ve üzeri alışverişe
15 TL Mothercare bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Mothercare

NASIL KAZANIRIM?

Kampanyaya katılın, 1-31 Temmuz arasında Mothercare mağazalarından yapacağınız harcamalarda 150 TL üzeri alışverişlerinizde 15 TL Mothercare bonus kazanın.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanyaya katılın, 1-31 Temmuz arasında Mothercare mağazalarından yapacağınız harcamalarda 150 TL üzeri alışverişlerinizde 15 TL Mothercare bonus kazanın.
  • Mothercare mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 15 TL Mothercare Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 15 Ağustos 2016 tarihine kadar sadece Mothercare mağazalarında kullanılabilir. 15 Ağustos 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Mothercare firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • 15 TL Mothercare Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 15 TL Mothercare Bonus kazanabilir.
  • 15 TL Mothercare Bonus kampanyasına Garanti Bonus,Bonus Business, Paracard, Money Bonus, Flexi  Bonus Genç, Bonus Flexi dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 15 TL Mothercare Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca "Hemen Katıl"ı tıklamaları gerekmektedir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 2,99 TL'dir. Garanti Bonus ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 15 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” tıklanmalıdır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-31 Temmuz 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Temmuz-15 Ağustos 2016