Şimdi konuşun..
BonusFlaş'a özel 100 TL üzeri alışverişe 20TL Colin's Bonus!

BonusFlaş'a özel 100 TL üzeri alışverişe 20TL Colin's Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Colin's

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, 1-31 Ağustos arasında Colin’s mağazalarından yapacağınız harcamalarda 100 TL üzeri alışverişlerinizde 20 TL Colin’s bonus kazanın.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya Colin's mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden "HEMEN KATIL" butonu tıklanmalıdır.
  • 20 TL Colin's Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 15 Eylül 2016 tarihine kadar sadece Colin's mağazalarında kullanılabilir. 30 Eylül 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Colin's firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • 20 TL Colin's Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 20 TL Colin's Bonus kazanabilir.
  • 20 TL Colin's Bonus kampanyasına Garanti Bonus,Bonus Business, Paracard, Money Bonus, Flexi  Bonus Genç, Bonus Flexi dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 20 TL COLIN'S Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca "Hemen Katıl"ı tıklamaları gerekmektedir.

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” tıklanmalıdır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Ağustos-15 Eylül 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

15 Ağustos-30 Eylül 2016