Şimdi konuşun..
Tergan mağazalarında  2 yerine 7 taksit

Tergan mağazalarında 2 yerine 7 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Tergan

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi Tergan mağazalarından gerçekleştirilecek 2 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +5 taksit uygulanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 7 taksit kampanyası 14 Nisan -31 Ağustos 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya dahilinde Bonus üyesi Tergan mağazalarından gerçekleştirilecek 2 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +5 taksit uygulanacaktır.
  • 7 taksit kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • 7 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (SMS ile),American Express Card, Bonus Business, American Express Business Card, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus,Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, TEB Bonus Business, Şeker Bonus Business,Burgan Bonus Business, Abank Bonus Business, Fibabank Bonus Business dahildir.
  • 7 taksit kampanyasına Miles & Smiles Kredi kartı, Miles & Smiles Business Kredi Kartı, Easy, Deniz Bonus Business, ING Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • 7 taksit kampanyasına ödül kullanımları ve tek ödeme işlemleri dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin 7 taksit kampanyasına katılması için harcama yapmadan önce " EVET TERGAN " yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

14 Nisan – 31 Ağustos 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.