Şimdi konuşun..
Stefanel'de <br/>7 taksit!

Stefanel'de
7 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Stefanel

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya Bonus Program Üyesi Stefanel Mağazaları'nda geçerli olacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Stefanel Mağazaları'nda 7 taksit kampanyası kapsamında 3 taksitle yapılan işlemlere seçmeli olarak +4 taksit eklenerek toplamda maksimum 7 taksit yapılacaktır. Müşterinin taksit seçebilme ya da taksit kullanmama hakkı bulunacaktır.
  • Kampanya dahilindeki işlemler Garanti BBVA POS'undan geçmelidir.
  • Bonus, Money Bonus, Flexi, American Express Card, Bonus Business, American Express Business Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus 7 taksit kampanyasına dahildir.
  • Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, Bonus Flexi, Bonus Genç, Fibabanka Bonus, Sanal ve kontör kartlar ve Ekspress limit ile yapılan işlemler 7 taksit kampanyasına dahil değildir.
  • FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için " EVET STEFANEL " yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım SMS'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen SMS'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasındangönderilmelidir. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Ağustos 2014 - 28 Şubat 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.