Şimdi konuşun..
Bonus'a özel Sephora'da Seçili marka ürünlerde 25 TL Bonus

Bonus'a özel Sephora'da Seçili marka ürünlerde 25 TL Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Sephora

NASIL KAZANIRIM?

25 TL SEPHORA Bonus kampanyası 1-14 Şubat 2016 tarihleri arasında SEPHORA mağazalarından Made In Sephora markalı ürünlerde Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.25 TL SEPHORA Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus’lar 15 Mart 2016 tarihine kadar sadece SEPHORA mağazalarında kullanılabilir.

DİĞER BİLGİLER

  • 25 TL Sephora Bonus kampanyası Sephora mağazalarından Made In Sephora markalı ürünlerde Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 25 TL Sephora Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 15 Mart 2016 tarihine kadar sadece Sephora mağazalarında kullanılabilir. 16 Mart 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Sephora firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • 25 TL Sephora Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 25 TL Sephora Bonus kazanabilir.
  • 25 TL Sephora Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Visa, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile) dahildir.
  • 25 TL Sephora Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 25 TL Sephora Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce EVET yazıp bir boşuk bırakıp SEPHORA yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından sms göndermeleri gerekmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET yazıp bir boşluk bırakıp SEPHORA yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,25 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir..

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-14.02.2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

15.03.2016