Şimdi konuşun..
Bonus'a özel Salvatore Ferragamo Mağazaları'nda 6 taksit

Bonus'a özel Salvatore Ferragamo Mağazaları'nda 6 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Salvatore Ferragamo

NASIL KAZANIRIM?

Demsa Luxury Markaları'nda 6 taksit kampanyası kapsamında 2 taksitle yapılan işlemlere seçmeli olarak +4 taksit eklenerek toplamda maksimum 6 taksit yapılacaktır. Müşterinin taksit seçebilme ya da taksit kullanmama hakkı bulunacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Card, Bonus Business American Express Business Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus 6 taksit kampanyasına dahildir.
  • Bonus Flexi, Bonus Genç, Fibabanka Bonus, Sanal ve kontör kartlar ve Ekspress limit ile yapılan işlemler 6 taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen SMS'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir.

KATILMAK İÇİN

FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için " EVET DEMSA " yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

6 Eylül 2014 – 31 Mart 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.