Şimdi konuşun..
Rossmann’da 8 taksit!

Rossmann’da 8 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Kozmetik / Marka: Rossmann

NASIL KAZANIRIM?

1-31 Temmuz 2015 tarihleri arasında Bonus üyesi Rossmann mağazalarında Garanti BBVA POS'undan Garanti BBVA kredi Kartlarıyla gerçekleştirilecek 4 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit toplamda 8 taksit uygulanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 1-31 Temmuz 2015 tarihleri arasında Bonus üyesi Rossmann mağazalarında Garanti BBVA POS'undan Garanti BBVA kredi Kartlarıyla gerçekleştirilecek 4 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit toplamda 8 taksit uygulanacaktır.
  • Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), American Express Card, American Express Business Card, Easy, Bonus Business, Deniz Bonus, Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus, Şeker Bonus ticari kartlar, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar, PTT Bonus, ICBC Turkey, ICBC Turkey ticari kartlar Bonus kampanyaya dahildir.
  • Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, Deniz Bonus Business, ING Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşuk bırakıp ROSSMANN yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-31 TEMMUZ 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.