Şimdi konuşun..
Bonus’a özel Polo Garage’da 7 aya varan taksit

Bonus’a özel Polo Garage’da 7 aya varan taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Polo Garage

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya Bonus Program Üyesi Polo Garage mağazalarında geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • Müşterinin isteğine bağlı olarak müşterinin taksit seçebilme veya artı taksit kullanmama hakkı olacaktır. İşlemler POS üzerinden yapılacaktır. (0, +1, +2, +3, +4)
  • Bonus üyesi POLO GARAGE mağazalarında Bonus'a özel 7 aya varan taksit kampanyası yapılacaktır. +4 taksit sadece 3 taksit tuşlanan işlemlerinde geçerli olacaktır. POS'tan standart 3 taksit tuşlanarak +4 taksit ilavesi ile toplamda maksimum 7 taksit olacaktır.
  • Kampanyaya dahil olan kartlar; Bonus, Money Bonus, Flexi, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank  Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus.
  • Kampanyaya dahil olmayan kartlar; Bonus Flexi, Bonus Genç, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, Fiba Bonus, Sanal, kontör kartlar ve Ekspress limit ile yapılan işlemler.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için "EVET POLO" yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr 'dedir.
  • Mail order ve sanal POS ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Ocak – 30 Haziran 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.