Şimdi konuşun..
Temmuz ayında Bonus’a özel peşin fiyatına 9 Taksit

Temmuz ayında Bonus’a özel peşin fiyatına 9 Taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Mobilya / Marka: İpek Mobilya

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi İpek Mobilya mağazalarında geçerlidir

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya 1 Temmuz 2015 - 30 Eylül 2015 tarihleri arasında Bonus üyesi İpek Mobilya mağazalarında geçerlidir.
  • Kampanya dahilinde, POS üzerinde 2 ve 3 taksitler +6, 4 taksit +5, 5 taksit +4,6 taksit +3, 7 taksit +2, 8 taksit +1 ve 9 taksit +0 taksit alacaktır.
  • Uygulanacak en fazla taksit sayısı 9 dur.
  • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Ticari Kartlar , American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus,Teb Bonus,Şeker Bonus,ING Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Burgan Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus dahildir.
  • Şekerbank ticari kredi kartları, İNG Bank ticari kredi kartları, Miles & Smiles kredi kartı, Bonus Genç, Bonus Flexi, vadeli taksit işlemleri, bonus kullanımları ve tek ödemeli işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi Card sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için "EVET IPEK” yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.
  • Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır. İşlemler mutlaka Garanti BBVA POS'undan geçmelidir. Gönderilen SMS ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Temmuz 2015 - 30 Eylül 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.