Şimdi konuşun..
Bonus'a özel NG Style'da 7 taksit!

Bonus'a özel NG Style'da 7 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: NG Style

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya Bonus Program Üyesi NG Style Mağazaları'nda geçerli olacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • NG Style Mağazaları'nda 7 taksit kampanyası kapsamında 2 - 3 taksitle yapılan işlemlere seçmeli olarak +4 taksit eklenerek toplamda maksimum 7 taksit yapılacaktır.
  • Kampanya dahilindeki işlemler Garanti BBVA POS'undan geçmelidir.
  • Bonus, Money Bonus, Flexi, American Express Card, Bonus Business, American Express Business Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus 7 taksit kampanyasına dahildir.
  • Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, Bonus Flexi, Bonus Genç, Fibabanka Bonus, Sanal ve kontör kartlar ve Ekspress limit ile yapılan işlemler 7 taksit kampanyasına dahil değildir.
Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için " EVET NGSTYLE " yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen SMS'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Kampanya detayları www.flexi.com.tr' dedir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

02 Ağustos 2014 – 31 Aralık 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.