Şimdi konuşun..
Bonus’a özel Nando Ayakkabı’da<br><span class="big">100 TL Nando Bonus </span>

Bonus’a özel Nando Ayakkabı’da
100 TL Nando Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: NANDO

NASIL KAZANIRIM?

Nando’da 400 TL ve üzerinde harcama yaparak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

  • 08-30 Kasım 2016 tarihleri arasında 100 TL Nando Bonus kampanyası Nando mağazalarında Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 400 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 100 TL Nando Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 02 Aralık 2016 tarihine kadar tüm Nando mağazalarında kullanılabilir. 02 Aralık 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
  • 100 TL Nando Bonus kampanyasına sadece Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi ve Paracard dahildir.
  • FLEXİ , Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET NANDO yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • 100 TL Nando Bonus kampanyasına Sanal Kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 100 TL Nando Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 100 TL Nando Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
  • Kampanya Nando Mağazalarında yeni sezon Nando Markalı Ayakkabı ve çantalarda geçerlidir. Diğer markalar, aksesuarlar ve deri bakım ürünleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya Nando-Trump Avm outlet mağazasında geçerli değildir.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

08.11.2016-30.11.2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

08.11.2016-02.12.2016