Şimdi konuşun..
Bonus'a özel Kate Spade Mağazaları'nda 6 taksit

Bonus'a özel Kate Spade Mağazaları'nda 6 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Kate Spade

NASIL KAZANIRIM?

Demsa Luxury ve Demsa Fashion Markaları'nda 6 taksit kampanyası kapsamında 2 taksitle yapılan işlemlere seçmeli olarak +4 taksit eklenerek toplamda maksimum 6 taksit yapılacaktır. Müşterinin taksit seçebilme ya da taksit kullanmama hakkı bulunacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus, Money Bonus, Flexi, American Express Card, Bonus Business American Express Business Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus 6 taksit kampanyasına dahildir.
  • Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, Bonus Flexi, Bonus Genç, Fibabanka Bonus, Sanal ve kontör kartlar ve Ekspress limit ile yapılan işlemler 6 taksit kampanyasına dahil değildir.
  •  Flexi için katılım SMS'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen SMS'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Bonus Flexi ve Bonus Genç Kredi Kart sahipleri için geçerli genel artı taksit veya erteleme uygulaması; Harcama sonrasında Garanti BBVA sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarası üzerinden TAKSIT yazıp bir boşluk bırakarak talep edilen ek taksit sayısını da ekleyerek (örnek: " TAKSIT 6 "şeklinde) 3340'a kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Harcamaları ötelemek için " OTELE " yazıp bir boşluk bırakıp, ertelemek istenilen ay sayısını ekleyerek (örnek: " OTELE 3 "şeklinde) 3340'a kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir Tek seferde peşin ya da taksitli 50 - 500 TL arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 501 - 1.000 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL, 1.001 - 5.000 TL arasında işlem tutarının %0,5'i oranında ücret alınmaktadır. Tek seferde peşin ya da taksitli 50 - 500 TL arasındaki alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 2 TL, 501 - 1.000 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 6 TL, 1.001 - 5.000 TL arasında işlem tutarının %1'i oranında ücret alınmaktadır. Ek taksit ya da öteleme talebi ile birlikte toplam en fazla 9 ay vade uygulanabilmektedir.

KATILMAK İÇİN

FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için " EVET DEMSA " yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

6 Eylül 2014 - 31 Mart 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

6 Eylül 2014 - 31 Mart 2015