Şimdi konuşun..
Bonus’a özel her 300TL alışverişe 50 TL hediye çeki

Bonus’a özel her 300TL alışverişe 50 TL hediye çeki

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Boyner

NASIL KAZANIRIM?

29 Ekim – 1 Kasım 2015 tarihleri arasında Boyner, Boyner Sports, Boyner Evde, www.boyner.com.tr, YKM ve YKM Sports Mağazaları’ndan ve www.ykm.com.tr ’den Garanti BBVA kartları ve YKM Kart /YKM Kampüs Kart ile yapılacak her 300TL alışverişe 50TL değerinde hediye çeki kazanılır.

DİĞER BİLGİLER

  • Hediye Çeki kazanımı 15 adet çek ile sınırlıdır. YKM Hediye Kartı ve Gift Kart alımında/kullanımında hediye çeki kazanılamaz. YKM ve Boyner Mağazalarından kazanılan hediye çekleri YKM ve Boyner mağazalarında, e-ticaretten kazanılan hediye çekleri e-ticarette harcanabilir.
  • Hediye çekleri 29 Ekim-2 Kasım 2015 tarihleri arasında Boyner, Boyner Sports, Boyner Evde, www.boyner.com.tr, YKM, YKM Sports Mağazaları'ndan ve www.ykm.com.tr'den tek seferde yapılacak 100TL ve üzeri alışverişte geçerlidir. Bir faturada bir çek kullanılır.
  • Hediye çekleri; toplu alımlarda, Kelebekli ürünlerde, Gift Kart, YKM Hediye Kartı, Ayın Ortası kampanyasında, Boyner College, Boyner Yayınları, kondisyon aletleri, akülü araba, saat&gözlük, mücevher&kuyum, elektrikli ve elektronik ürünlerde, ev reyonlarında (YKM Home ve Boyner Evde hariç), kitap/dergi, kırtasiye ve CD/müzik, Barbie ve Hot Wheels'te, All Dergisi alışverişlerinde ve kozmetik reyonlarında geçerli değildir.
  • Toplu alışverişler ve outlet mağazaları kampanyaya dahil değildir. Diğer kampanya, YKM Puan ve çeklerle birlikte geçerli değildir. Müşteri hediye çeki kazandığı alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamını iade eder ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, hediye çekleri geçerliliğini yitirecek olup, söz konusu alışveriş sebebi ile kazanılan hediye çekinin de YKM ve Boyner'e iade edilmesi zorunludur. Hediye çekleri ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. Hediye Çeki karşılığı para iadesi yapılamaz. Boyner Buyuk Magazacilik AS kampanya mekanizması ve tarih aralığında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Hediye çeklerinin kaybedilmesi halinde Boyner'in hiçbir sorumluluğu yoktur. Kullanılan hediye çekleri Boyner ya da YKM tarafından alınır, müşteriye iade edilmez. Kampanya Hopi kampanyaları ile birleşemez.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

29.10.2015-01.11.2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.