Şimdi konuşun..
Bonus’a özel Forever New’de 7 taksit

Bonus’a özel Forever New’de 7 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Forever New

NASIL KAZANIRIM?

Bonus Program Üyesi Forever New Mağazaları’nda geçerli olacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Forever New Mağazaları'nda 7 taksit kampanyası kapsamında 3 taksitle yapılan işlemlere seçmeli olarak +4 taksit eklenerek toplamda maksimum 7 taksit yapılacaktır.
  • Kampanya dahilindeki işlemler Garanti BBVA POSundan geçmelidir.
  • Bonus, Money Bonus, Flexi, American Express Card, Bonus Business, American Express Business Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus 6 taksit kampanyasına dahildir.
  • Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, Bonus Flexi, Bonus Genç, Sanal ve kontör kartlar ve Ekspress limit ile yapılan işlemler 7 taksit kampanyasına dahil değildir
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için " EVET FOREVERNEW " yazıp yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Ocak – 30 Haziran 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.