Şimdi konuşun..
D'S Damat'ta %10 Bonus ve Parfüm ya da Saat Hediye!

D'S Damat'ta %10 Bonus ve Parfüm ya da Saat Hediye!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Damat Tween

NASIL KAZANIRIM?

Damat ve D’s Damat mağazalarından tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde %10 Damat Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Parfüm veya saat hediye kampanyası Sevgililer Günü'ne özel 12-13 Şubat tarihleri arasında D's Damat mağazalarından tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerli olup hediye ürün kasada ödeme anında satış danışmanı tarafından teslim edilecektir.
  • %10 Damat Bonus kampanyası 05-14 Şubat 2016 tarihleri arasında Damat ve D's Damat mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Müşterinin Damat veya D's Damat mağazalarından kampanya dahilinde gerçekleştireceği ilk alışverişi dikkate alınacaktır.
  • %10 Damat Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanabilir.
  • %10 Damat Bonus kampanyasında kazanılan Bonus'lar sadece Damat ve D's Damat mağazalarında 29 Şubat 2016 tarihine kadar kullanılabilir.
  • %10 Damat Bonus kampanyasına Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, Bonusnet üye bankaları ticari kart kullanımları sanal ve kontör kartlar dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahipleri %10 Damat Bonus kampanyasına katılmak için harcama işleminden önce "EVET DAMAT" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı telefon numaralarından 3340'a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce “EVET DAMAT” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı telefon numaralarından 3340’a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

05-14 Şubat 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.