Şimdi konuşun..
Bonus Kredi Kartı ile Brooks Brothers'da  %10 Bonus

Bonus Kredi Kartı ile Brooks Brothers'da %10 Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Brooks Brothers

NASIL KAZANIRIM?

Bonus’a özel Brooks Brothers mağazalarında %10 Brooks Bonus

DİĞER BİLGİLER

  • %10 Brooks Bonus kampanyası Brooks Brothers Zorlu Center, Akasya Acıbadem, Panora Avm ve İzmir Konak Pier mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 1.000 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Müşterinin Brooks Brothers mağazalarından kampanya dahilinde gerçekleştireceği ilk alışverişi dikkate alınacaktır.
  • %10 Brooks Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanabilir ve en fazla 100 TL Brooks Bonus kazanabilir.
  • %10 Brooks Bonus kampanyasında kazanılan Bonus'lar sadece Brothers Zorlu Center, Akasya Acıbadem, Panora Avm ve İzmir Konak Pier mağazalarında 29 Şubat 2016 tarihine kadar kullanılabilir.
  • %10 Brooks Bonus kampanyasına Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, Bonusnet üye bankaları ticari kart kullanımları sanal ve kontör kartlar dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahipleri %10 Brooks Bonus kampanyasına katılmak için harcama işleminden önce "EVET BROOKS" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı telefon numaralarından 3340'a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET BROOKS" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı telefon numaralarından 3340’a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01-14 Şubat 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01 – 29 Şubat 2016