Şimdi konuşun..
Bonus'a özel 750 TL ve üzeri alışverişe<br/>
<span class="big">100 TL Stefanel bonus</span>

Bonus'a özel 750 TL ve üzeri alışverişe
100 TL Stefanel bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Stefanel

NASIL KAZANIRIM?

100TL Stefanel Bonus Kampanyası Bonus üyesi Stefanel mağazalarında Garanti BBVA POS'undan yapılan 750 TL ve üzeri tek ödemeli ve taksitli yeni sezon alışverişlerinde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 1 Ekim – 13 Kasım 2016 tarihlerinde Bonus'a özel 100 TL Stefanel Bonus kampanyası Stefanel mağazalarında Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan HER 750 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 100 TL Stefanel Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 30 Kasım 2016 tarihine kadar sadece Stefanel mağazalarında kullanılabilir. 30 Kasım 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Stefanel firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • 100 TL Stefanel Bonus kampanyasında Bonus kazanım limiti bulunmamaktadır. Yapılacak her 750TL ve üzeri harcama için 100TL Stefanel Bonus yüklenecektir. bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 100 TL Stefanel Bonus kazanabilir.
  • 100 TL Stefanel Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi (SMS ile), Bonus Genç (SMS ile), Bonus Flexi (SMS ile) dahildir.
  • 100 TL Stefanel Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, TEB Bonus , Şeker Bonus , ING Bonus , Türkiye Finans Bonus , Burgan Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus , Deniz Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, TEB Bonus Business, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, Burgan Bonus Business, Abank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 100 TL Stefanel Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce EVET yazıp bir boşuk bırakıp STEFANELBONUS yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom ( Avea ) aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Ayrıntılı bilgi; bonus.com.tr'de.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Ekim – 13 Kasım 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Ekim – 30 Kasım 2016