Şimdi konuşun..
Bonus’a özel 500TL ve üzeri alışverişe 
<br><span class="big">50TL Camper Bonus </span>

Bonus’a özel 500TL ve üzeri alışverişe
50TL Camper Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Camper

NASIL KAZANIRIM?

50TL Bonus’a özel 500TL ve üzeri alışverişe 50TL Camper Bonus Bonus Kampanyası Bonus üyesi Bonus’a özel 500TL ve üzeri alışverişe 50TL Camper Bonus mağazalarında Garanti BBVA POS'undan yapılan 500 TL ve üzeri tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus'a özel Camper mağazalarında 50 TL Camper Bonus kampanyası Camper mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 50 TL Camper Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 30 Eylül 2016 tarihine kadar sadece Camper mağazalarında kullanılabilir. 30 Eylül 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Camper firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • 50 TL Camper Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 50 TL Camper Bonus kazanabilir.
  • 50 TL Camper Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile) dahildir.
  • 50 TL Camper Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 50 TL Camper Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce EVET yazıp bir boşuk bırakıp CAMPER yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından sms göndermeleri gerekmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

26 Ağustos - 18 Eylül 2016 24:00

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

26 Ağustos – 30 eylül 2016 24:00