Şimdi konuşun..
Silk and Cashmere'de 500 TL ve Üzerinene 50 TL Bonus

Silk and Cashmere'de 500 TL ve Üzerinene 50 TL Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Silk&Cashmere

NASIL KAZANIRIM?

50TL Silk and Cashmere Bonus Kampanyası Bonus üyesi Silk and Cashmere mağazalarında Garanti BBVA POS'undan yapılan 500 TL ve üzeri tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus'a özel 50 TL Silk and Cashmere Bonus kampanyası Silk and Cashmere mağazalarında Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 50 TL Silk and Cashmere Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 9 Ekim 2016 tarihine kadar sadece Silk and Cashmere mağazalarında kullanılabilir. 9 Ekim 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Silk and Cashmere firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • 50 TL Silk and Cashmere Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 50 TL Silk and Cashmere Bonus kazanabilir.
  • 50 TL Silk and Cashmere Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile) dahildir.
  • 50 TL Silk and Cashmere Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 50 TL Silk and Cashmere Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce EVET yazıp bir boşuk bırakıp SILKBONUS yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından sms göndermeleri gerekmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

9 Eylül – 30 Eylül 2016 24:00

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

9 Eylül – 9 Ekim 2016 24:00