Şimdi konuşun..
Bonus’a özel 400TL ve üzeri alışverişe %10 NG STYLE bonus!

Bonus’a özel 400TL ve üzeri alışverişe %10 NG STYLE bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: NG Style

NASIL KAZANIRIM?

%10 NG Style Bonus Kampanyası Bonus üyesi NG Style mağazalarında Garanti BBVA POS'undan yapılan 400 TL ve üzeri tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus'a özel NG Style mağazalarında %10 NG Style Bonus kampanyası NG Style mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 400 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • %10 NG Style Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 08 Mayıs 2016 tarihine kadar sadece NG Style mağazalarında kullanılabilir. 08 Mayıs 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece NG Style firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • %10 NG Style Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanabilir.
  • %10 NG Style Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile) dahildir.
  • %10 NG Style Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 20 TL NG Style Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce EVET yazıp bir boşuk bırakıp NGSTYLE yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından sms göndermeleri gerekmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Nisan – 28 Nisan 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

15 Nisan – 08 Mayıs 2016