Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Giyim / Marka: Perspective

NASIL KAZANIRIM?

50TL Perspective Bonus Kampanyası Bonus üyesi Perspective mağazalarında Garanti POS’undan yapılan 350 TL ve üzeri tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

DİĞER BİLGİLER

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 50 TL Perspective Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce EVET yazıp bir boşuk bırakıp PERSPECTIVE yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından sms göndermeleri gerekmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
KATILMAK İÇİN

Kampanyaya Bonus üyesi Perspective mağazalarında Garanti POS’undan yapılan 350 TL ve üzeri alışveriş yaparak katılabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

27 Mayıs – 10 Haziran 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

27 Mayıs – 17 Haziran 2016 24:00

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.