Şimdi konuşun..
Bonus’a özel 300 TL ve üzeri harcamaya 30 TL adL Bonus

Bonus’a özel 300 TL ve üzeri harcamaya 30 TL adL Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: / Marka: Adil Işık

NASIL KAZANIRIM?

30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyası 24-30 Haziran 2015 tarihleri arasında adL, Love My Body ve codentry mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus’lar 31 Temmuz 2015 tarihine kadar sadece adL, Love My Body ve codentry mağazalarında kullanılabilir.

DİĞER BİLGİLER

  • 30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyası 24-30 Haziran 2015 tarihleri arasında adL, Love My Body ve codentry mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • 30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus’lar 31 Temmuz 2015 tarihine kadar sadece adL, Love My Body ve codentry mağazalarında kullanılabilir.
  • 30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Visa, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile) dahildir.
  • 30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, ICBC Turkey, Fibabanka, DenizBank Business, ICBC Turkey Bonus Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce EVET yazıp bir boşuk bırakıp ADL veya LOVE MY BODY veya CODENTRY yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından sms göndermeleri gerekmektedir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr’dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

24 -30 Haziran 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

31 Temmuz 2015