Şimdi konuşun..
Bonus’a özel 30 TL Tanca Bonus

Bonus’a özel 30 TL Tanca Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Kemal Tanca

NASIL KAZANIRIM?

Kemal Tanca mağazalarından tek seferde gerçekleştirilecek 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 30 TL Tanca Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 30 TL Tanca Bonus kampanyası Kemal Tanca mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde  geçerlidir. Kart sahibinin kampanyadan yararlanabilmesi için işlemini Garanti BBVA POS cihazından gerçekleştirmiş olması gerekmektedir.
  • 30 TL Tanca Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla  bir kez yararlanarak 30 TL Tanca Bonus kazanabilir.
  • 30 TL Tanca Bonus kampanyasından kazanılan Bonus'lar sadece Kemal Tanca mağazalarında 31 Mart 2016 tarihine kadar kullanılabilir.
  • 30 TL Tanca Bonus kampanyasına İstanbul  Carousel AVM, İstiklal Cad., Şişli, Capacity, Galeria, 212 AVM, Ataköy AVM, Laleli, Palladium, Marintürk AVM, Maltepe, Merter Keresteciler Sitesi, Marmara Park AVM, Zorlu, Perlavista AVM, Şişli Azim Plaza, Tuzla Viaport Marina Outlet, Ankara'da Cepa ve Armada AVM, Mersin'de Forum Mersin AVM ve Tarsus AVM mağazaları dahil değildir.
  • 30 TL Tanca Bonus kampanyasına kampanyasına Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, Bonusnet üye bankaları ticari kart kullanımları sanal ve kontör kartlar dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahipleri 30 TL Tanca Bonus kampanyasına katılmak için harcama işleminden önce "EVET TANCA" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı telefon numaralarından 3340'a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 30 TL Tanca Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 30 TL Tanca Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahipleri 30 TL Tanca Bonus kampanyasına katılmak için harcama işleminden önce “EVET TANCA” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı telefon numaralarından 3340’a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedirKampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01-15 Şubat 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01 Şubat – 31 Mart 2016