Şimdi konuşun..
Bonus’a Home Sweet Home’da 8 Taksit

Bonus’a Home Sweet Home’da 8 Taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Ev Tekstili / Marka: Home Sweet Home

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya Bonus Program Üyesi Home Sweet Home mağazalarında ve homesweethome.com.tr” de geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya dahilinde Bonus üyesi Home Sweet Home mağazalarından gerçekleştirilecek 2 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +6 taksit uygulanacaktır.
  • 8 taksit kampanyasına Garanti Bonus, Deniz Bonus,Teb Bonus,Şeker Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Burgan Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus ,ICBC Turkey Bonus, Money Bonus, Flexi kart (sms ile), Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card ve sanal harcamalar da dahildir.
  • 8 taksit kampanyasına Fibabanka Bonus ,Deniz Bonus Business, Ing Bonus Business,Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET HOME yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • İşlemler Garanti BBVA POS'undan geçmelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Mart-31 Mayıs 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.