Şimdi konuşun..
Bonus’a Codentry Mağazaları'nda <br/>7 TAKSİT!

Bonus’a Codentry Mağazaları'nda
7 TAKSİT!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Codentry

NASIL KAZANIRIM?

7 aya varan taksitli satış için, Adil Işık Group mağaza satış görevlisi POS üzerinden 3 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Adil Işık Group Mağazaları'nda (adL, Codentry, Love my body ve Night zoom mağazalarında ) www.lovemybody.com.tr ve www.adl.com.tr’de 7 taksit kampanyası kapsamında 3 taksitle Garanti BBVA POSundan yapılan işlemlere seçmeli olarak +4 taksit eklenerek toplamda maksimum 7 taksit yapılacaktır.
  • Bonus, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Card, Bonus Business, American Express Business Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank  Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus ve Fibabanka bonus dahildir.
  • ING Ticari kartlar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Sanal ve kontör kartlar ve Ekspress limit ile yapılan işlemler  taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için "EVET ADL" yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir.. tarafından karşılanır.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için "EVET ADL" yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir..

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01.09.2015-08.09.2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.