Şimdi konuşun..
Bonus’a ilk saat ürününe %20 indirim ve ikinci takı ürününe ise %30 indirim!

Bonus’a ilk saat ürününe %20 indirim ve ikinci takı ürününe ise %30 indirim!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Saat / Marka: Saat & Saat

NASIL KAZANIRIM?

  • İndirim kampanyası Saat & Saat mağazalarından yapılan tek ve taksitli ödemelerde geçerli olup kasada ödeme tutarına mağaza tarafından yansıtılıyor olacaktır.
  • Taksit kampanyası; 50 TL ve üzeri alışverişlerde +4 taksit yapılacaktır. Taksit kampanyasına 2,3,4,5 taksitli yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Deniz Bonus Business ve toptan mağazalardan yapılan harcamalar indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Saat&Saat sitesinden yapılan sanal harcamalarda ise sadece saat ürünlerinde %20 indirim uygulanacaktır. İkinci ürün olarak takı ürünü alımına %30 indirim uygulanmayacaktır.
  • Taksit kampanyasına; Garanti Bonus, American Express, Bonus Business, American Express Business Card, Sanal Kartlar, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, ICBC Turkey Bonus, TEB Bonus Business, ABank Bonus, PTT Bonus ve Burgan Bonus dahildir. Bonus Genç, Bonus Flexi, Fibabanka Bonus,Ing Bonus Business, Deniz Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı ve Miles & Smiles Business kredi kartı taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Taksıt kampanyasına; FLEXI sahiplerinin " EVET GIYIM " yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.
  • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr , Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur.
  • Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için " EVET GIYIM " yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01-30 Nisan 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.