Şimdi konuşun..
Bonus üyesi İklimsa Bayilerinde Bonus'a özel 9 taksit fırsatı!

Bonus üyesi İklimsa Bayilerinde Bonus'a özel 9 taksit fırsatı!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Isıtma&Soğutma / Marka:

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya Bonus Program Üyesi İklimsa bayilerinde 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • 9 Taksitli satış için mağaza satış görevlisi POS üzerinden 3 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +6 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine 9 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • +6 taksit ilave edilmesi sonrası oluşabilecek en fazla taksit sayısı 9'dur.
  • Kampanyaya Garanti Bonus kartlar, Money Bonus kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Bonus Business ve Miles&Smiles Business American Express Business Kartlar, DenizBank, Şekerbank, INGBank, Türkiye Finans, Burgan Bonus, ABank, PTT Bonus, ICBC Turkey, TEB Bonus kartları dahildir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Miles&Smiles Kredi Kartları, Miles&Smiles Business, American Express Kartlar, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, Fibabanka Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus dahildir. Bonus Flexi, Bonus Genç, Vadeli taksit işlemleri ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET IKLIMSA" yazıp; bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Nisan 2014 – 30 Eylül 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.