Şimdi konuşun..
Bonus Genç kafası tarz yaparız, 10 TL DeFacto Bonusu kaparız

Bonus Genç kafası tarz yaparız, 10 TL DeFacto Bonusu kaparız

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: DeFacto

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi DeFacto mağazalarında Garanti BBVA POS'undan tek seferde Bonus Genç kart ile gerçekleştirilen her 50 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya Bonus üyesi DeFacto mağazalarında Garanti BBVA POS'undan tek seferde gerçekleştirilen her 50 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanya dahilinde kazanılan bonuslar sadece DeFacto mağazalarında 30 Haziran 2016 tarihine kadar kullanılabilir.
  • Kampanyaya sadece Bonus Genç kartları dahildir, Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Paracard, Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Bonusnet üye bankalarına ait bireysel ve ticari Bonus kartları, Kontör ve sanal kartlar dahil değildir.
  • DeFacto.com.tr'de kazanılan bonuslar sadece fiziki DeFacto mağazalarında kullanılabilecektir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 10 TL DeFacto Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 10 TL DeFacto Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
  • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Bonus Genç sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için ilk harcamalarından önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp DEFACTO yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanya kayıt iptalleri "IPTAL DEFACTO" yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanelerinin 3340'a SMS gönderilerek yapılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 - 30.06 .2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

30.06.2016