Şimdi konuşun..
Bonus Flaş’a özel Bobbie Brown’da 50 TL İndirim!

Bonus Flaş’a özel Bobbie Brown’da 50 TL İndirim!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Kozmetik / Marka: Bobbi Brown

NASIL KAZANIRIM?

Bonus Flaş’a özel Bobbie Brown’da 50 TL İndirim Kampanyası Bonus üyesi Bobbie Brown mağazalarında Garanti BBVA POS'undan yapılan 350 TL ve üzeri tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • BonusFlaş uygulamasını Google Play ve app store’dan indirilebilirsiniz.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve uygulamaya giriş yapmış olması gereklidir.
  • Bobbie Brown 50 TL indirim kampanyası Bobbie Brown mağazalarından sadece Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak tek seferde gerçekleştirilen 350 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Ayrıca tüm alışverişlerde 180TL değerindeki Özel Gün & Gece Makyajı Uygulaması hediye. Ücretsiz makyaj uygulaması kuponu 3 ay içinde kullanabilir.
  • Uygulama sadece Bobbi Brown* Mağazalarında geçerli olacaktır. *Bobbi Brown Akmerkez AVM, İstinyePark, Bobbi Brown Nişantaşı, Akasya AVM, Palladium AVM, Özdilek AVM, Bobbi Brown Bağdat Cad., Next Level AVM, Kentpark AVM, Forum Bornova AVM. İndirim ve ücretsiz makyaj uygulaması kampanyasına tüm Garanti BBVA kredi Kartları dahildir.
  • İndirim kampanyasına tüm Garanti BBVA kredi kartları dahildir.

KATILMAK İÇİN

Hemen Bonuş Flaş ‘ı indirin. BonusFlaş uygulamasını Google Play ve app store’dan indirilebilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

12.11.-30.11.2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.