Şimdi konuşun..
Bonus Flaş’a özel 15 TL Carter’s Bonus

Bonus Flaş’a özel 15 TL Carter’s Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Carter's

NASIL KAZANIRIM?

Bonus Flaş’a özel 15 TL Carter’s Bonus Kampanyası Bonus üyesi Carter’s mağazalarında Garanti BBVA POS'undan yapılan 150 TL ve üzeri tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • BonusFlaş uygulamasını Google Play ve app store'dan indirilebilirsiniz.
 • 15 TL Carter's Bonus kampanyası Carter's mağazalarından sadece Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak tek seferde gerçekleştirilen 150 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 15 TL Carter's Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil olmayacaktır.
 • Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları kampanyaya dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır.
 • Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar kampanyaya dahil olacaktır.
 • 15 TL Carter's Bonus kampanyasından bir kullanıcı bir günde en fazla bir kez yararlanarak bir günde toplamda en fazla 15 TL Carter's Bonus kazanabilir.
 • 15 TL Carter's Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar sadece Carter's mağazalarında 13 Aralık 2015 tarihine kadar kullanılabilir. 14 Aralık itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
 •  Kazanılan Bonuslar sadece Carter's firma POS'unda görüntülenebilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Paracard kartları dahildir.
 • 15 TL Carter's Bonus kampanyasına Deniz Bonus, Deniz Bonus Business,Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus Şeker Bonus ticari kartlar,ING Bonus, ING Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar, PTT Bonus, ICBC Turkey, ICBC Turkey ticari kartlar Bonus, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, sanal ve kontör kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 15 TL Carter's Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 15 TL Carter's Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Carter's 8 taksit kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar Bonus üyesi Carter's mağazalarında Garanti BBVA POS'undan gerçekleştirilecek 3 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +5 taksit uygulanacaktır.
 • 8 Taksit kampanyasına tüm Garanti BBVA kredi kartları dahil ancak Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
 • Flexi müşterilerinin 8 taksit kampanyasına katılması için harcama yapmadan önce EVET CARTERS yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Bonuş Flaş ‘ı indirin, Hemen Katıl’a tıklayın, kampanyadan hemen yaralanın. BonusFlaş uygulamasını Google Play ve app store’dan indirilebilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

12-30.11.2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

13.12.2015