Şimdi konuşun..
Bonus Flaş’a özel 100 TL ve üzeri alışverişe 10 TL indirim!

Bonus Flaş’a özel 100 TL ve üzeri alışverişe 10 TL indirim!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Carter's

NASIL KAZANIRIM?

Bonus’a özel Carter’s mağazalarında 10 TL indirim kampanyası Carter’s mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • BonusFlaş uygulamasını Google Play ve app store'dan indirilebilirsiniz.
  • BonusFlaş'a özel olan indirim kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve uygulamaya giriş yapmış olması ve kampanya bilgisini kasa görevlisine ibraz etmesi gereklidir.
  • 10 TL indirim kampanyası Carter's mağazalarından sadece Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak tek seferde gerçekleştirilen Garanti BBVA POSundan yapılacak tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Bonus'a özel Carter's mağazalarında 10 TL indirim kampanyası Carter's mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • İndirim kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card dahildir.

KATILMAK İÇİN

Hemen BonusFlaş’ı indirin. BonusFlaş uygulamasını Google Play ve app store’dan indirilebilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-31.03.2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.