Şimdi konuşun..
Bonus Flaş’a özel 10 TL Madame Coco Bonus

Bonus Flaş’a özel 10 TL Madame Coco Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Ev Tekstili / Marka: Madame Coco

NASIL KAZANIRIM?

Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak Madame Coco mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 10 TL Madame Coco Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 10 TL Madame Coco Bonus kampanyası sadece Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak Madame Coco mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 10 TL Madame Coco Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 10 TL Madame Coco Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla iki kez yararlanarak en fazla 10 TL Madame Coco Bonus kazanabilir.
  • Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 10 TL Madame Coco Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Aynı gün yapılan işlemlerden sadece ilk işlem dahil olacaktır.
  • Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 10 TL Madame Coco Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır.
  • Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 10 TL Madame Coco Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • 10 TL Madame Coco Bonus kampanyasından kazanılan Bonus’lar sadece Madame Coco mağazalarında 16 Şubat 2016  tarihine kadar kullanılabilir.  
  • 10 TL Madame Coco Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir.
  • 10 TL Madame Coco Bonus kampanyasına Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Teb Bonus Business, Deniz Bonus Business,  Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabank Bonus,sanal ve kontör kartlar dahil değildir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 10 TL Madame Coco Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 10 TL Madame Coco Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

5 Ocak -29 Şubat 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

16 Şubat 2016