Şimdi konuşun..
Biggshop.com ‘da<br><span class="big"> %35’e varan indirim!</span>

Biggshop.com ‘da
%35’e varan indirim!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Biggshop.com

NASIL KAZANIRIM?

%30 indirim kampanyasından faydalanabilmek için, "Sepetim" adımında yer alan "İndirim Kuponu Kodu" alanına “garanti30" yazılması gerekmektedir. Sepet tutarı, indirimli tutar olarak revize edildiği görüldükten sonra ödeme yapılmalıdır.
%35 indirim kampanyasından faydalanabilmek için, ödeme ekranında GarantiPay seçildikten sonra GarantiPay ödeme sayfasına yönlendirildiğinizde ödeme tutarı %35 indirimli olarak yansıtılacak olup, ödemenizi mutlaka BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden GarantiPay ile tamamlamanız gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya 3 Şubat-3 Mart 2017 tarihleri arasında www.biggshop.com 'dan yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyada minimum işlem zorunluluğu bulunmamaktadır.
  • %30 indirim kampanyasından faydalanabilmek için, "Sepetim" adımında yer alan "İndirim Kuponu Kodu" alanına "garanti30" yazılması gerekmektedir. Sepet tutarı, indirimli tutar olarak revize edildiği görüldükten sonra ödeme yapılmalıdır.
  • %35 indirim kampanyasından faydalanabilmek için, ödeme ekranında GarantiPay seçildikten sonra GarantiPay ödeme sayfasına yönlendirildiğinizde ödeme tutarı %35 indirimli olarak yansıtılacak olup, ödemenizi mutlaka BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden GarantiPay ile tamamlamanız gerekmektedir.
  • %30 indirim kampanyasına Bonus, Money, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Miles&Smiles, American Express, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Business, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, TEB Bonus Business, ING Bonus Business, Abank Bonus Business kartları dahildir.
  • %35 indirim kampanyasına Bonus, Money, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Miles&Smiles, American Express, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Business kartlar dahildir. Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler  ticari kartları ile BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
  • Bir üye kampanyadan birden fazla kez faydalanabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

3 Şubat – 3 Mart 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.