Şimdi konuşun..
Beymen Club’da 750 TL ve üzeri alışverişlere 250TL Beymen Club Bonus

Beymen Club’da 750 TL ve üzeri alışverişlere 250TL Beymen Club Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Beymen Club

NASIL KAZANIRIM?

250 TL Beymen Club Bonus Kampanyası Bonus üyesi Beymen Club mağazalarında Garanti BBVA POS'undan yapılan 750 TL ve üzeri tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kazanılan 250TL Beymen Club bonus; 15 Kasım 2015 tarihine kadar Beymen Club mağazalarında kullanabilir. Kullanılmayan bonuslar 16 Kasım 2015 itibariyle geri alınacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 250 TL BEYMEN CLUB Bonus Kampanyası Bonus üyesi Beymen Club mağazalarında Garanti BBVA POS'undan yapılan 750 TL ve üzeri tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir.
  • Kazanılan 250TL Beymen Club bonus; 15 Kasım 2015 tarihine kadar Beymen Club mağazalarında kullanabilir.
  • Kullanılmayan bonuslar 16 Kasım 2015 itibariyle geri alınacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar(sms ile), Bonus Genç ve Bonus Flexi dahildir.
  • Kampanyaya Paracard, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business,Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus Şeker Bonus ticari kartlar,ING Bonus, ING Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar, PTT Bonus, ICBC Turkey, ICBC Turkey ticari kartlar Bonus, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, sanal ve kontör kartlar dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp BEYMENCLUB yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

28.10.2015-01.11.2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

28.10.2015- 15.11.2015