Şimdi konuşun..
Beta’da Mimarlara özel  tüm ayakkabı ve çantalarda %25 indirim! Üstelik Bonus’a özel 7 taksitle

Beta’da Mimarlara özel tüm ayakkabı ve çantalarda %25 indirim! Üstelik Bonus’a özel 7 taksitle

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Beta

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde Mimarlara özel olarak Ayakkabı ve çantalarda %25 indirim kasada satış görevlisi tarafından alışveriş tutarına yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Mimarlara özel indirim kampanyası dahilinde kasada müşteri mesleğinin Mimar olarak belirtilmesi halinde tüm ayakkabı ve çanta alışverişlerinde %25 indirim kasada anında alışveriş tutarına yansıtılacaktır.
  • 3 yerine 7'ye varan taksit kampanyası 01 Ekim – 31 Ekim  2015 tarihleri arasında geçerlidir.
  • 3 yerine 7'ye varan taksit kampanyası dahilinde Bonus üyesi Beta mağazalarından gerçekleştirilecek 2-3 arası taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit uygulanacaktır.
  • 3 yerine 7'ye varan taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (SMS ile), American Express Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus dahildir.
  • 3 yerine 7'ye varan taksit kampanyasına Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, Deniz Bonus Business, ING Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce " EVET BETA " yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

05-07 Ekim 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.