Şimdi konuşun..
Beta’da çok özel Şubat indirimleri 7 taksitle

Beta’da çok özel Şubat indirimleri 7 taksitle

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Beta

NASIL KAZANIRIM?

Beta mağazalarından 2 ve 3 taksitli ödemelerde +4 taksit seçmeli olarak sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Artık Yılın artan İndirimi kampanyası dahilinde tüm indirimlere ek olarak mağazada alışveriş anında 29 TL ek indirim uygulanacaktır.
  • Beta'da 60 TL indirim kampanyası 01-29 Şubat tarihleri arasında tüm Beta mağazaları ve betashoes.com sanal mağazasından tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. İndirim kasada anında uygulanacaktır. Kampanya 250 TL ve katlarında geçerlidir. Gön, Harley Davidson, Cat ve Hush Puppies markalı ürünler ile aksesuarlar, deri bakım ürünleri ve yeni sezon ürünleri kampanya kapsamı dışındadır. Kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkı Beta İç ve Dış Pazarlama A.Ş.'ye aittir.
  • 3 yerine 7'ye varan taksit kampanyası dahilinde Bonus üyesi Beta mağazalarından gerçekleştirilecek 2-3 arası taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit uygulanacaktır.
  • 3 yerine 7'ye varan taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (SMS ile), American Express Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus dahildir.
  • 3 yerine 7'ye varan taksit kampanyasına Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, Deniz Bonus Business, ING Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin Beta Bonus kampanyasına katılması için harcama işleminden önce EVET BETA yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01-29 Şubat 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.