Şimdi konuşun..
Benetton’da 7 taksit

Benetton’da 7 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Benetton

NASIL KAZANIRIM?

7 taksit kampanyası dahilinde Bonus üyesi Benetton mağazalarından gerçekleştirilecek 2 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +5 taksit uygulanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 7 taksit kampanyası 7 Ağustos - 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
  • 7 taksit kampanyası dahilinde yapılan 2 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +5 taksit sunulacaktır.
  • 7 taksit kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gerekmektedir.
  • 7 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (SMS ile), American Express Card, Bonus Business, American Express Business Cards, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, Tekstil Bonus Business,Teb Bonus Business, Şeker Bonus Business, Burgan Bonus Business, Abank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business dahildir . 7 taksit kampanyasına Bonus Flexi, Bonus Genç, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, ING Bonus Business dahil değildir. 7 taksit kampanyasına ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • Flexi kartlar 7 taksit kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET BENETTON" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı telefon numaralarından 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,41,5 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Kampanyaya katılım SMS'leri Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,41,5 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

7 Ağustos - 31 Aralık 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.