Şimdi konuşun..
Bonus’a özel  Benetton mağazalarında 30 TL Benetton Bonus

Bonus’a özel Benetton mağazalarında 30 TL Benetton Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Benetton

NASIL KAZANIRIM?

Benetton mağazalarından tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 30 TL Benetton Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 30 TL Benetton Bonus kampanyası Benetton mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 200 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • 30 TL Benetton Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanabilir ve en fazla 30 TL Benetton Bonus kazanabilir.
  • 30 TL Benetton Bonus kampanyasında kazanılan Bonus&'lar sadece Benetton mağazalarında 15 Şubat 2016 tarihine kadar kullanılabilir.
  • 30 TL Benetton Bonus kampanyasına Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, Bonusnet üye bankaları ticari kart kullanımları sanal ve kontör kartlar dahil değildir.
  • 30 TL Benetton Bonus kampanyasına İstanbul&'da Benetton Zeytinburnu, Profilo, Bahçeşehir Bazaar AVM, Starcity, Airport AVM, İstiklal Caddesi, Neomarin, Giyimkent, Viaport AVM, Kozzy AVM, Ankara&'da Kavaklıdere ve Arcadium, Antalya&'da Alanya, Atatürk Cad., Deepo Outlet, Bolu Highway, Aksaray, Düzce, Edirne&'de Keşan ve Olympus AVM, Erzurum, Giresun, Hatay, İzmit, Marmaris, Ordu, Sivas, Tekirdağ Avantaj AVM, Trabzon Forum AVM, Karadeniz Ereğli mağazaları dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahipleri 30 TL Benetton Bonus kampanyasına katılmak için harcama işleminden önce "EVET BENETTON" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı telefon numaralarından 3340&'a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce “EVET BENETTON” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı telefon numaralarından 3340’a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01-15 Şubat 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01-15 Şubat 2016